Bakırköy Ev Temizliği, Bakırköy Ev Temizleme | Lora Temizlik İlaçlama

Adalar Ev Temizliği

Adalar Ev Temizliği

Site Temizliği | Lora Temizlik İlaçlama

Adalar Ev Temizliği | Lora Temizlik İlaçlama

Adalar Ev Temizliği hizmetlerimiz Profesyonel Eğitimli çalışanlarımızca verilmektedir. Tüm çalışanlarımız sabit ve düzenli personellerimizdir. Kapsamlı olarak Temizlik Şirketleri arasında hizmet veren Lora Temizlik ; Firmalar arasında profesyonel bir anlayış ile hizmet sunmaktadır.

Lora Temizlik ile sizlerde uygun fiyatlar ile kaliteli ev temizliği, villa temizliği, daire temizliği hizmetleri alabilirsiniz. Alt bölümde hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgiler sunulmuştur. Prosedürlere takılmadan kapsamlı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Adalar Ev Temizliği cam çerçeve iç dış temizliği, kapı silimi, koltuk yıkama, halıfleks yıkama, duvar silimi, buharlı petek temizliği, aydınlatma ve avizelerin temizliği, banyo, fayans ve derz arası ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavaboların buharla temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, buharla davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, 7 adımda wc lerin temizliği ve dezenfeksiyon. Mobilya temizlikleri, balkon temizliği, granit, parke, marley, mermer, pvc, fayans ve doğal taş zeminlerin temizliği. Dezenfeksiyonlu ev temizliği uygulamasıdır.

Adalar Ev Temizliği cam çerçeve ve doğramalarının, zeminlerin bant, etiket, harç ve boya gibi artıklardan uygun kimyasallar, makine ve buhar yöntemi ile ve mekanik olarak temizlenmesi. Duvarların yeni dairelerde kuru mopla tozu alınır. Eski oturulan dairelerde yaş silim yapılır. Bu esnada petek altları ve süpürgeliklere havlu konmalıdır. Duşa kabin, fayans, derz araları buhar yardımı ile temizlenir. Oturulan eşyalı dairelerde aygaz vs. buhara tutulup yumuşatıldıktan sonra silinir. Aynalar içlerine su gidecek şekilde silinmemelidir. Parkeler nemli moplar ile temizlenir. Sert zeminler harici makineye gerek duyulmaz.

Lora Temizlik İlaçlama Firmamızın hizmetlerimiz arasında temizlik, ev temizliği, ev temizleme, site temizliği, villa temizliği, inşaat sonrası temizlik, belediye temizlik şirketi, iş yeri temizliği, ofis temizliği, okul temizliği, cami temizliği, daire temizliği, belediye böcek ilaçlama, belediye fare ilaçlama, belediye pire ilaçlama ve belediye haşere ilaçlama hizmetleri vardır.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.